Contours kruhový trénink – mužům vstup zakázán!

Fitness Contours je úspěšným a stále více oblíbeným fitness centrem zejména u žen, na které je zaměřeno. Dámy, využijte služby profesionálně vyškolených trenérek, které jsou členkám vždy k dispozici a rády a ochotně jim pomohou a poradí. Intenzivní cvičení formou kruhového tréninku je ideální pro všechny typy žen. Váš věk, váha ani zdravotní stav nejsou překážkou, vše záleží pouze na vás. U nás navíc můžete cvičit jak dlouho a jak často potřebujete. Naše členky si chválí ryze ženskou společnost, a také přátelskou atmosféru a pohodu, která jim umožní cítit se pohodlně jako doma.

U nás jste vždy vítaná!

V Contours je pro muže vstup zakázán! Žádná z nás se necítí svá pod zraky zvědavých mužů, kteří do posilovny chodí především randit a obhlížet ženy při tréninku. Je pravdou, že mužská populace ve fitness poněkud chybí, ale pokud některá z vás cvičit teprve začíná, rozhodně cítit se zahanbena před zvídavými muži, není to, kvůli čemu Contours navštěvujeme. V Contours se o vás kvalitně postarají naše zkušené trenérky, s ostatními cvičícími ženami se budete cítit jako „na jedné lodi“.

Ženy jako zaměstnanci jsou zde skutečně všude, na recepci, trenérky, uklízečky.

Pánové však mohou své partnerce zaplatit členství u nás, a těšit se z jejich úspěchů při hubnutí a formování postavy. Tento skvělý dárek potěší každou ženu! Ani vy, jako partner, se nemusíte obávat konkurence od cvičenců, kteří by vaši ženu hltali pohledem.

Jedinečný nápad založit fitko pouze pro ženy umožní každé ženě vypadat skvěle, aniž by se styděla za svou nadváhu a jiné nedostatky, které spolu s našimi zkušenými trenérkami odstraníme. Zde se vám nebude nikdo posmívat, zvedněte si sebevědomí ruku v ruce s krásnější postavou. I bleskprozeny.cz  se zmiňuje o tomto jedinečném ženském fitneess programu.

Naše členky Contours jsou převážně ročníky našich maminek a babiček, nemusejí se proto bát, že by je muži „okoukávali“, mohou si pořádně poklábosit v šatnách i při cvičení.

Pro začátečnice a nejisté ženy je Contours ideální fitness.

Cvičení nikdy nebylo snazší a příjemnější, přijďte mezi nás a přesvědčte se, že cvičit bez mužů je úžasný nápad!

Členství zdarma

Kruhový trénink a další cvičení jako aerobik, pilates, powerjogu si můžete po dobu sedmi dní vyzkoušet naprosto zdarma. Stačí se objednat na kruhový trénink zdarma. Konkrétně na první hodinu, na které se vám bude věnovat trenérka, která vám ukáže jak stroje fungují, sestaví s vámi cvičební plán. Poté cvičíte vy a trenérka vám opraví chyby. Cvičení nikdy není nudné. Každých 40 sekund se na strojích vyměníte s dalšími spolucvičícími. Nemusíte čekat na uvolnění stroje jako v jiných fitness. Nezapomeňte na krátký strečink. Po uplynutí této sedmidenní lhůty se můžete rozhodnout, zda si členství prodloužíte.

Cvičení probíhá na osmi stanovištích na speciálních strojích pro ženy a na osmi aerobních stanovištích. Vezměte s sebou kamarádku, spolužačku nebo sestru. Zaplacené členství si můžete kdykoliv podle potřeby přerušit. Doporučená doba cvičení je 30 minut 3x týdně. Nicméně to záleží na vašich fyzických i časových možnostech. Cvičit můžete kdykoliv.

Pobočky

Contours pobočky jsou v mnoha českých městech s více než 20 000 obyvately. Zájem o cvičení je poměrně velký. Je dobré se zaregistrovat včas. Udělejte něco pro svou krásnou postavu. Trenérka vás bude podporovat a motivovat, pomůže vám změnit jídelníček i životní styl.

Filed in: Ostatní

Leave a Reply

Submit Comment

© 2012-2020 Doktornet.cz :::