Lék Wobenzym

S ranními mrazy nám začaly dny plné diskusí o zodpovědnosti za úklid chodníků, neekologičnosti solení a uměřenosti užívání posypového štěrku. Řešíme vzorek na zimních pneumatikách i na podrážkách zimních bot a s fascinací sledujeme finské pořady určené pro chodce, které nabádají, aby člověk při chůzi po kluzkém podloží stáčel špičky chodidel směrem dovnitř místo ven, neb takto bude jeho vertikální stabilita lepší…

 

A stejně tak, jak se množí zprávy varující před mnohými podzimními nebezpečími, tak se plní čekárny ortopedických ambulancí. Vypadá to, jako bychom souvislosti mezi příčinou a následkem nejen nechápali, ale dokonce vědomě popírali. Jak jinak si vysvětlit pohled na slečnu balancující ve vysokých podpatcích na namrzlých kočičích hlavách!?

Ale pak se to obrátí: s vymknutým kotníkem a zlomenou rukou pajdáme k lékaři a věříme v zázračné následky jeho činů a brzké uzdravení. Medicinman nám však nenabídne zázrak, ale operaci, šest týdnů ortézy, 3 týdny sádry nebo v tom nejlepším případě týden klidu.

Jeden malý zázrak ale pro sebe udělat můžeme. Při hojení porušených tkání je zásadní dobrá funkčnost imunitního, tedy i lymfatického systému, který dodává potřebné protilátky. Zásadní roli při nastartování hojivých procesů hrají enzymy, biologické katalyzátory, kterých je v organismu několik tisíc druhů a každý má svou specifickou funkci. Zvlášť důležitý je např. živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. Pokud enzymy přidáme i zvenčí v podobě enzymatické terapie, opravdu takřka zázračně se hojení zrychlí, omezí se otoky a minimalizuje se bolest. Enzymatický lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.

Přestože lékaři chirurgických oborů preferují jako základní poúrazovou terapii a prevenci pooperačních komplikací zejména klid na lůžku, doporučují osvědčenou enzymatickou kúru na základě dobrých zkušeností s eliminací zánětu, který je největším postrachem při hojení. Doporučuje se nasadit ji ihned po úrazu nebo po operaci s prvním příjmem potravy (2x denně 7 dražé Wobenzymu).

A závěrem? Patříte-li náhodou mezi ty, kteří varování berou vážně: Významné procento dopravních nehod se přičítá opadlé pozornosti při dojezdu domů a významné procento úrazů témuž v důvěrně známém prostředí! Takže ať je venku námraza nebo ne, po schodech choďte opatrně vždycky!

Filed in: Ostatní

Leave a Reply

Submit Comment

© 2012-2021 Doktornet.cz :::