Podpora erekce aneb jak zlepšit erekci

Někteří muži mají to štěstí, že se s problémy s erekcí nesetkají za celý svůj život. Jiní tento problém bohužel musí řešit již od útlého mládí. Jaké jsou příčiny impotence a je vůbec možné je vyřešit?

Co se děje při erekci?

Ve chvíli kdy muž dostane vzrušující fyzický nebo duševní impuls, dochází ke ztopoření penisu. K pohlavnímu vzrušení neboli k erekci dochází vždy, když dojde k vyplavení hormonů a následnému podráždění nervových vláken.  Když se zvýší průtok krve v penisu, začne tvrdnout a zvětší se.  Tím je muž připraven k pohlavnímu styku. Erekce vlastně značí dobrý zdravotní stav muže. Pokud se erekce u muže neprojevuje, je na místě zajít k lékaři a podrobit se hlubšímu vyšetření.

Proč nefunguje?

Příčin impotence může být hned několik. Z pohledu ženy se může jako příčina impotence jejího partnera jevit to, že ho nepřitahuje, má malá ňadra nebo že ztloustla. Ano, i to může být důvod tohoto problému. Ve většině případů se však za problémy s erekcí skrývají jiné, mnohdy i závažnější poruchy. První může být únava, přepracovanost nebo psychické problémy. Tělo muže je natolik vyčerpané, že není schopno prokrvit úd tak, aby byl plnohodnotně připraven k pohlavnímu styku. Špatný životní styl, který nepřinese tělu muže potřebné vitamíny, dostatek kvalitního spánku a fyzické aktivity může muže opět při pohlavním styku zklamat. Na vině může být i větší množství konzumace alkoholu, cigaret, léků nebo jiných návykových látek. Je vědecky dokázáno, že k problémům s erekcí může vést i velmi častá jízda na kole. Častým sezením na tvrdé sedačce je možné zapříčinit poškození nebo v extrémním případě zkrácení tepny. Ta totiž přivádí k topořivým tělesům krev. Samozřejmě i věk může hrát velkou roli. S věkem jak je známo přicházejí různé zdravotní potíže a impotence může být jednou z nich. Vše výše zmíněné může erekci ovlivnit. Berte ale na vědomí, že každý z nás je jedinečný a na každého mohou rizikové faktory působit úplně jinak.

Jakými prostředky erekci zlepšit?

Pokud jste si vědomi toho, že trpíte nějakým z výše zmíněných rizikových faktorů, zkuste se na ně zaměřit a omezit je. Pokud to nepomáhá a nadále si nevíte rady, obraťte se raději na svého praktického lékaře. Ten s vámi probere možné příčiny a doporučí další léčbu. V případě, že se ostýcháte lékaře navštívit, můžete si zkusit pomoci sami. V dnešní době není problém koupit v lékárnách volně dostupné léky jako je například Kamagra. Zajděte do nejbližší lékárny a nechte si od lékárníka poradit. Myslete ale na to, že lék vám pomůže pouze krátkodobě a závažnější problémy nevyléčí. Další variantou jak se tak zvaně samoléčit může být užívání bylin nebo přírodních afrodiziak. Mezi nejúčinnější byliny na podporu erekce se řadí kotvičník zemní, šafrán setý, maca nebo ženšen. Tyto byliny můžete užívat ve formě čajů, obkladů, sušených prášků anebo potravinových doplňků. Co se týká afrodiziak, je všeobecně známé, že vhodné jsou ty potraviny, které zahřívají. Mezi ně se řadí například chilli, česnek, skořice, ale i třeba med nebo čokoláda. Možností je opravdu několik. Záleží jen na vás, pro jakou se rozhodnete. Přejeme hodně zdaru a sil!

Filed in: Ostatní

Leave a Reply

Submit Comment

© 2012-2020 Doktornet.cz :::