Poruchy erekce: stále častější problém, který musí řešit nejen muži nad 40 let

Problémy s erekcí jsou mezi muži rozšířeny více, než si myslíte. Říká se, že za život postihnou téměř každého muže – což o všem nemusí být nutně pravda. Za poruchy erekce považujeme chronické problémy s erekcí, tedy přinejmenším opakované. Poruchami erekce podle lékařských studií trpí přibližně 40–60 % mužů nad 40 let. Mnohdy to však nemusí být nutně omezující, jen už vaše erekce není tak silná, jako kdysi, ovšem pro pohlavní styk může být zcela dostačující.

Poruchám erekce se odborně říká erektilní dysfunkce, může se různě lišit, ale označuje stav, kdy mají muži problém s udržením erekce pro kvalitní pohlavní styk.

Jak vznikají poruchy erekce?

Za problémy s erekcí může většinou stáří. Postupné stárnutí organismu s sebou bohužel nese zdravotní problémy a jedním z nich jsou i poruchy erekce. Konkrétně za to mohou topořivá tělíska, která už nejsou schopna pojmout tolik krve jako dřív, kvůli tomu nedosahuje penis takové tvrdosti při erekci. Pokud však nejsou problémy s erekcí způsobeny vážnější komplikací, je poměrně snadné tyto obtíže vyřešit.

Napomohou vám k tomu vhodné doplňky stravy, které působí na váš penis a jsou schopny zvýšit průtok krve a schopnost topořivých tělísek krev v penisu udržet. Jedná se o přípravky s látkou sildenafil – ta je obsažena například v oblíbené Viagře. Avšak pozor, užívání byste měli vždy konzultovat s lékařem, protože látka je značně nešetrná k srdci a oběhové soustavě, i to je důvod, proč jsou produkty s touto látkou pouze na lékařský předpis.

Řešením jsou přípravky bez předpisu

Samozřejmě Viagra a jiné léky s obsahem účinné látky sildenafil nejsou jediným prostředkem, jak dosáhnout kvalitní erekce. Jedním z volně prodejných doplňků stravy pro podporu erekce je Proerecta. Nejčastěji jsou totiž problémy s erekcí způsobeny spíše psychikou muže. Je dokázáno, že negativní vliv má například stres, psychické vypětí, únava, špatná nálada i deprese a další negativní psychické projevy.

Produkt Proerecta obsahuje pouze přírodní látky, například tolik účinný kotvičník zemní, kořen Maca či extrakt ženšenu a vitamíny.

V takovém případě je přípravek Proerecta vhodným řešením, jelikož s sebou nepřináší žádné vedlejší účinky, a to především díky svému přírodnímu složení, které celkově posílí vaši vitalitu. Proerecta stimuluje vaše libido a nejen tím podporuje vaši erekci. Celkově prodlužuje pohlavní styk a má příznivý vliv na tvorbu spermií. Zajímavostí je, že se jedná o produkt, který se vyrábí v České republice a výrobce garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Filed in: Ostatní

Leave a Reply

Submit Comment

© 2012-2021 Doktornet.cz :::