Známe trendy v plastické chirurgii pro rok 2015!

Tatam jsou doby, kdy všichni žasli nad prací chirurgů, a tím myslíme v tom špatném slova smyslu. Stačí si vybavit „přeplastikovanou“ Donatellu Versace, která zásah plastických chirurgů opravdu nezapře. Nicméně trendy velí pravý opak – když nikdo nic nepozná, je odvedena perfektní práce. 

Ano, je to tak. Hitem současnosti je přirozenost. Nejenže jsou zákroky prováděny mnohem šetrněji, ale jejich výsledky jsou ohromující. Do čela oblíbených zákroků se pomalu ale jistě dostávají i neinvazivní zákroky, jako je například bezbolestná liposukce. Důvod je jednoduchý, pacienti se chtějí co nejdříve vrátit do práce a běžného života.

Navíc plastické operace už nejsou jen výsadou zbohatlíků, různých celebrit a více čí méně významných VIP osobností. Na chodbách klinik můžete klidně potkat sousedku z ulice nebo prodavačku z obchodu. Ženy, ale čím dál častěji i muži, se chtějí jednoduše líbit.

Nejoblíbenější zákroky plastické chirurgie

Jednoznačně nejoblíbenějším zákrokem se stala bezbolestná liposukce. Každá z nás chce být štíhlá, krásná a neodolatelná. Ale proč by člověk měl při hubnutí ještě trpět, když to jde prostě bez bolesti. Bezbolestných liposukcí existuje dlouhá řada a patří sem invazivní i neinvazivní zákroky. Nejlepší výsledky ovšem přináší invazivní ultrazvuková nebo laserová liposukce. Výsledky takových zákroků jsou ohromující!

Zvětšení prsou vlastním tukem – autoaugmentace – přináší výhody i omezení. Tento zákrok je nejvhodnější pro mladé ženy, které chtějí mít plnější dekolt o cca jednu velikost. „Klientky musí mít dostatečné množství tuku k odběru. Zároveň je důležité mít realistická očekávání a zákrok provést naprosto precizně,“ dodává plastický chirurg z kliniky Medicom Clinic.

Tato plastická operace probíhá buď v analgosedaci, nebo v celkové anestezii. Odběrové místo se při plastické operaci napustí znecitlivujícím roztokem, chirurg pak pomocí tenké kanyly odebere z několika drobných vpichů dostatečné množství tukové tkáně. „Tuk poté zpracujeme, pročistíme a aplikujeme pod prsní žlázu pomocí bodových vstupů. Ty jsou následně ošetřeny a zalepeny,“ popisuje zákrok plastický chirurg.

Plastika intimních partií, jinak také labioplastika, je zmenšení stydkých pysků. Pokud jsou tyto partie velké, působí ženám nemalé obtíže. Velké stydké pysky se mohou odírat při delší chůzi a způsobovat nepříjemnou bolest, dále znesnadňují sportování, dokonce můžou vadit i při nošení určitého oblečení. V neposlední řadě mohou překážet při sexu. Není proto divu, že je tento zákrok stále více ženami vyhledáván. Princip operace je v podstatě jednoduchý, plastický chirurg odřízne nadbytečnou kožní část.

Filed in: Plastické operace

Leave a Reply

Submit Comment

© 2012-2021 Doktornet.cz :::