Jak i o Vánocích udržet své tělo v kondici?

Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce, kdy všude kolem vás panuje příjemná sváteční atmosféra, lidé jsou na sebe milí a navzájem vstřícní, projevují si náklonnost a lásku, ale zároveň je to období, kdy se stoly prohýbají pod neskutečným množstvím výborného jídla, kterému jen málokdo dokáže odolat. Chodit celé svátky okolo talířů přecpaných cukrovím, chutného bramborového salátu či pekáčů, ze kterých se řízky jen vesele usmívají? To je pro mnohé z vás doslova nadlidský úkol. Lehko se řekne „je to jen jednou do roka, nic se nestane“, ale když si nějakou tu dobrotu dopřejete i několikrát během dne, na vaší dosud pečlivě kontrolované postavě se to zaručeně projeví. Co s tím? 

Přemluvte se!

Ať chcete nebo ne, všechno spořádané jídlo zahýbe s rafičkou na vaší váze. Nezoufejte, občas zhřešit a nepřemýšlet nad kalorickými hodnotami jednotlivých jídel si může dovolit každý. Pokud po Vánocích zpozorujete, že vám jsou kalhoty těsnější nebo máte problém zapnout pásek na obvyklou dírku, začněte se sebou něco dělat! Toužíte po dokonalé postavě, která bude vypracovaná, pevná, krásná a vašemu okolí a samozřejmě i vám přitažlivá? Pak je na čase objevit čarovnou moc posiloven! Nebraňte se novým věcem a vyzkoušejte přátelskou atmosféru fitness Praha 10. 

Zbavte se předsudků a stereotypních pocitů!

Především ženy jsou ohledně veřejných posiloven hodně skeptické. Mají dojem, že jsou tato místa určená jen mužům a každé ženské pohlaví by tu působilo jako pěst na oko. Nic takového samozřejmě neplatí a žádná posilovna neomezuje věkem ani pohlavím.

Podle čeho si vybrat?

V posilovně byste se měli cítit příjemně, jinak se vám tam nebude chtít chodit. Možná se ze začátku přemluvíte, ale po nějakém čase přestanete chodit úplně. Často bývá zvykem vybírat si posilovnu v místě bydliště či jeho okolí. Bydlíte-li v největším městě České republiky, můžete si s klidným srdcem říci, že máte oproti jinde žijícím lidem nespornou výhodu v počtu možností, mezi kterými můžete vybírat. Vstřícný přístup vám nabízí posilovna Praha 10, kde se k vám budou chovat mile a bez sebemenších předsudků. Příjemná obsluha, která vám zodpoví veškeré otázky a s čímkoli poradí je znakem kvalitní posilovny a díky tomu poznáte, že jste na správném místě.

V zimě nesmíte zapomínat ani na celkové posilování imunitního systému. Více o tomto tématu najdete zde.

Filed in: Ostatní

Leave a Reply

Submit Comment

© 2012- Doktornet.cz :::